כל המאמריםתרבות

רוסלנה רודינה – משתפת בתחושותיה על המצב באוקראינה

משפחתם של ישראלים רבים עדיין נמצאים ממש במרכז הקרבות הקשים באוקראינה. רוסלנה רודינה, ילידת אוקראינה אומרת "אני חוששת לשלומם ומתפללת כל יום"

זהו היום השישי ללחימה בין אוקראינה לרוסיה והפסקת אש לא נראית באופק כלל משפחתם של ישראלים רבים עדיין נמצאים ממש במרכז הקרבות הקשים באוקראינה. רוסלנה רודינה, ילידת אוקראינה אומרת "אני חוששת לשלומם ומתפללת כל יום" רוסלנה רודינה, דוגמנית מפורסמת וכוכבת ישראלית בין המוכרות בישראל הידועה גם האקסית ואם בנו של אייל גולן, נושאת את כל צומת ליבה בימים האחרונים אל המתרחש באוקראינה, שם נמצאת משפחתה שמנסה להתחמק מהכוחות הרוסיים "חלק גדול מבני המשפחה נטש את קייב"

לצערה של רוסלנה משפחתה  לא יכלה להגיע לארץ סבתה שנמצאת באוקראינה מבוגרת מאוד ויש ילדים קטנים במשפחתה מה שמקשה את העלייה לישראל עקב המצב המתוח באוקראינה ומסכנת כל יציאה או כניסה. רוסלנה נולדה באוקראינה ב-1988 ועשתה עלייה לארץ עם הוריה ואחיה ב-1997.רוסלנה ציינה שאין באוקראינה מקלטים ואנשים לא יכולים להגן על עצמם בשום צורה אז הם נוטשים את בתיהם ומתחבאים במטרו או במחסנים. זה כבר שישה ימים איך שפרצה המלחמה בין רוסיה לאוקראינה ולא נראה שיש לזה סוף קרוב , ביום הראשון של המלחמה רוסלנה פרסמה ברשת החברתית אינסטגרם: "מהבוקר הלב שלי נחצה לשניים, דאגות ומחשבות על האנשים היקרים לי שגרים באוקראינה. סבתא שלי, דודה שלי, בת דודתי וחברים נוספים.. אני רואה את התמונות משם ומתכווצת".

רוסלנה רודינה תחילת דרכה – 

בגיל 15 רוסלנה השתתפה בתחרות יופי של חדרה והגיעה למקום שלישי והמכובד. רוסלנה הצטלמה להמון קמפיינים של הלבשה תחתונה, ביגוד, איפור ואפילו לשמלות כלה, עשתה שותפויות רבות עם חברות האופנה והצטלמה עבור מעצבים ישראלים מפורסמים ובהם "דן קסידי בוטיק", "ג'יבאגו", "לי קופר" "אקסטרה "מינרל", "קלאב אופנה", "טוונטי סיקס", "נטורל פורמולה", "אקספוז", ו"טופ טן . היא הופיעה על שערים של המגזינים הפופולריים בישראל ביניהם: "לאשה", "סטילטו", "את", "זמנים מודרניים" ועוד. מינואר 2014 הנחתה פינה בתוכנית של קשת בערוץ 2 "מה אתם אומרים" עד לסיום התוכנית  ביולי 2015.  רוסלנה השתתפה גם בתוכניות הבידור: "אנשים", "אמבוש", "סלבריישן", "החברים של דנה" ו"כלוב הזהב" בערוץ 2, והתארחה גם ב"גיא פינס", בחדשות הבידור. בנובמבר 2015 עלתה לאוויר בערוץ 2 העונה השביעית של התוכנית "הישרדות", בה רוסלנה לקחה חלק, והיא העפילה לגמר וזכתה במקום השלישי והמכובד. במרץ 2016 היא שיחקה במחזמר הראשון שלה "מגילת אסתר" בתפקיד "ושתי" במהלך חג הפורים רוסלנה גילמה עוד המון תפקידים וקטפה המון קמפיינים במהלך השנים,  בשנת 2021 השתתפה בתוכנית הטלוויזיה גולדסטאריות"

כולנו מקווים שהמלחמה שמדאיגה אותנו ובין היתר גם את רוסלנה ועוד סלבס נוספים תגמר בקרוב מאוד ולא יהיו נפגעים וקורבנות וכולם יוכלו לחזור לחיק משפחתם בבטחה ובבריאות , כרגע כל מה שנותר לנו הוא להמשיך לעקוב ולהתפלל יחד עם רוסלנה ושאר הכואבים על המצב העגום שנוצר בין רוסיה ואוקראינה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותכם:

סדר עולמי – התמיכה כלכלית מהעולם ברוסיה

?פוטין – התוכנית של פוטין והאם היא צודקת

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button