ויראליכל המאמרים

”חשבתי שזה הסוף“, סיפור של אדם שנבלע על ידי לוויתן

לוויתן גדול סנפיר הוא יונק ימי גדול מימדים אשר יכול להגיע לגודל של 16 מטר. אך למרות גודלו המאיים, בסופו של דבר מדובר בבעל חיים ידידותי.

מייקל, דייג לובסטרים בן 56 מארה“ב, חשב שכבר ראה ושמע הכל בחייו. מי שעוסק בדייג ומבלה בקרבת הים זוכה להרבה מאוד סיפורים מעניינים ומרתקים. אך הוא לא יכל להאמין שיום אחד הוא יהיה במרכזו של סיפור יוצא דופן. כדאי שתקשיבו לסיפור שלו, כי הוא באמת יוצא דופן. תאמינו או לא, האיש הזה נבלע בשלמותו על ידי לוויתן ענק מהזן לוויתן גדול סנפיר. אבל הרשו לנו להרגיע אתכם, לסיפור יש סוף טוב.

באותו הבוקר מייקל היה עסוק בענייני ציד הלובסטרים, כאשר פתאום הרגיש דחיפה חזקה ואז לפתע הכל היה חשוך מסביבו. בתחילה חשב היא הוא הותקף על ידי כריש, אך לא היו שום שיניים חדות מסביבו. ”הרגשתי שאני זז. יכולתי להרגיש כיצד הלוויתן מפעיל לחץ עם שרירי הפה“, כך סיפק לתקשורת המקומית.

לוויתן גדול סנפיר הוא יונק ימי גדול מימדים אשר יכול להגיע לגודל של 16 מטר. אך למרות גודלו המאיים, בסופו של דבר מדובר בבעל חיים ידידותי. אין לו שיניים והוא נוהג לסנן מהמים פלנקטון, סרטנים ודגים קטנים. ככל הנראה מייקל היה פשוט גוף זר שבטעות בלע בפיו.

לסיפור יש סוף טוב, מכיוון שתוך זמן קצר הלווייתן פלט את מייקל החוצה בשלמותו. אך באותם הרגעים בהם שהה בביטנו של הלוויתן הוא היה בטוח שהוא הולך למות. הוא לא ראה כיצד הוא נחלץ מהסיטואציה הזו. אך לפתע הוא התחיל לראות את האור והלוויתן מנענע את ראשו מצד לצד עד שיירק החוצה את מייקל

התקרית המוזרה הסתיימה בטוב. מייקל נבלע בשלמותו עם ציוד הנשימה, כך שיכל להמשיך לנשום גם כאשר היה בבטנו של הלוויתן. למזלו הוא סבל מפציעות קלות בלבד וכבר באותו היום שוחרר מבית החולים.

מייקל חזר לביתו וחיק משפחתו. שני בניו יכולים להגיד בגאווה כי אבא שלהם הוא אחד מברי המזל הגדולים ביותר.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button