ויראליכל המאמרים

נשלח לסקר היעלמותו של ילד והפך לחלק מהסיפור

לסיפור הזה יש סוף טוב, וכתב הטלוויזיה אשר נשלח לסקר את הסיפור הוא זה שמצא את הילד. ”זה היה אושר גדול להשיב את הילד האבוד לזרועות אמו“

מקרים של ילדים שנעלמו גורמים לכולנו לעקוב בדאגה ולקוות שהילד ימצא במהרה ויחזור להוריו. כאשר עיתונאי נשלח לסקר מקרה של ילד שנעלם, גם הוא כמו כולם מקווה שהסיפור יסתיים עם סוף טוב. אך העיתונאי האיטלקי ג‘וזפה אשר נשלח לסקר את הסיפור, לא יכל להאמין שהוא בעצמו יהפוך להיות חלק מהסיפור.

לסיפור הזה יש סוף טוב, וכתב הטלוויזיה אשר נשלח לסקר את הסיפור הוא זה שמצא את הילד. ”זה היה אושר גדול להשיב את הילד האבוד לזרועות אמו“, מספר ג‘וזפה.

ניקולה, פעוט בין כמעט שנתיים נעלם מבית הוריו בפירנצה. לאחר שההורים לא הצליחו למצוא אותו הם פנו למשטרה. מייד נערך מבצע חיפושים גדול אשר כלל כוחות משטרה, מכבי אש, מתנדבים ואפילו חיפוש אווירי. למעלה מ 1000 איש השתתפו במבצע החיפוש אחר ניקולה, חיפוש אשר נמשך יומיים שלמים. ככל שהשעות עברו כך עלה מפלס הדאגה לחייו של הפעוט.

בסופו של דבר נמצא הפעוט. אך לא צוות החיפוש הוא זה שאיתר את הילד, אלא דווקא כתב הטלוויזיה אשר שהה בקרבת בית ההורים. הכתב שוטט ביער הסמוך ולפתע שמע בכי וקולות ”אמא“. הקולות נשמעו עמומים והכתב לא היה בטוח האם הוא באמת שומע זעקות אמא. הוא החל לצעוק בעצמו ”אמא“ על מנת לגרום לפעוט לצעוק שוב. הוא קרא בשמו של ניקולה והמשיך לצעוק ”אמא“ שוב ושוב.

ג‘וזפה שמע שוב את הקול והתחקה אחר מקור הבכי, אך המקום ממנו נשמע הבכי היה בלתי נגיש. ג‘וזפה הזעיק את המשטרה על מנת שיבדקו האם מדובר בניקולה. השוטרים היו ספקנים אך בכל זאת הגיעו אל זירת האירוע. בדיוק ברגע הזזה ניקולה הרים מעט את ראשו, וכך התאפשר לשוטרים לראות אותו.
זהו היה רגע של הקלה עצומה. לאחר 36 שעות חיפוש נמצא הפעוט והושב לבית הוריו. הפעוט נחבל מעט אך לא נגרמה פציעה משמעותית.

ג‘וזפה אשר נשלח לסקר את האירוע עבור הטלוויזיה המקומית קיווה לסוף טוב. הוא בוודאי דמיין את הרגע המרגש בו ימצא הפעוט ואז הוא יראיין את הוריו וצוותי החיפוש שאיתרו את הפעוט. אך ג‘וזפה לא יכל לדמיין כי הוא בעצמו יהפוך לדמות שצוותי התקשורת רוצים לראיין.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button