חיותכל המאמרים

דובה מגיעה להציג את גוריה בפני חברה האדם.

רובנו פוגשים את חיות הבר בגני החיות. ואם יש לנו מזל אנו זוכים להבחין בהם מהמרחק. מפגש עם חיות הבר בדרך כלל דורש שמירת מרחק.

והנה סיפור שייעלה לכם חיוך….

רובנו פוגשים את חיות הבר בגני החיות. ואם יש לנו מזל אנו זוכים להבחין בהם מהמרחק. מפגש עם חיות הבר בדרך כלל דורש שמירת מרחק, בעיקר אם מדובר בבעלי חיים כמו דובים אימתניים. אך לפעמים ישנם מפגשים מעניינים עם חיות הבר ואפילו אנשים המצליחים לרקום איתם יחסי ידידות. וזהו הזמן לספר את הסיפור על אדם שהצליח לרקום יחסי ידידות מופלאים עם משפחת דובים.

פטריק מקרולינה הצפונית בארה“ב זכה לביקורים קבועים של סימון, דובה גדולה אשר פקדה באופן קבוע את מרפסת ביתו. החברות ביניהם החלה בשנת 2017 כאשר הדובה הזדמנה לחצרו בפעם הראשונה ומאז הפכה למבקרת קבועה.

אך יום אחד הביקור היה שונה, סימון הדובה לא הגיעה לבד. סימון הגיעה בלוויית גוריה הדובים. בדרך כלל דובים, כמו כל חיות הבר, מגוננים על גוריהם ומגלים תוקפנות כלפי בני האדם המתקרבים אל הגורים. אך הפעם הדובה הגיעה להציג את ילדיה בפני חברה פטריק. התנהגות יוצאת דופן בקרב דובים המעידה על האמון הרב שרכשה הדובה לחברה האדם.

אין צורך להסביר כי פטריק היה מופתע מאוד. התנהגות שכזו אצל דובים היא אינה דבר מובן מאליו. אתם יכולים לדמיין את מבטו המופתע כאשר הבחין במשפחת דובים הפוסעת אל מרפסת ביתו. הדובה וגוריה שהו שם זמן קצר והמשיכו לדרכם.

לשמחתנו פטריק נוהג לצלם את מפגשיו עם הדובים וכולנו יכולים ליהנות מהם. פטריק מחזיק בערוץ יוטיוב שם ניתן לראות את מפגשיו עם הדובים, הכוללים גם את משפחתה המורחבת של סימון הדובה.

ומה אתם הייתם עושים עם משפחת דובים הייתה פוסעת בגינה שלכם?

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button