כל המאמריםמשחקים

המשחק ששיגע את העולם – PUBG

PUBG ששיגע את העולם תחילת המשחק אתם צונחים בתחתונים בלבד לאיזה אי נטוש לא מוכר כשלידכם עוד שלושה חברים לצוות

PUBG לפני מספר שנים יצא לאוויר המשחק הידוע ששיגע את העולם בתחילת המשחק אתם צונחים בתחתונים בלבד לאיזה אי נטוש לא מוכר כשלידכם עוד שלושה חברים לצוות שהצטרפו אליכם מטרת המשחק היא בעצם להסתובב בבתים נטושים לאסוף נשקים ציוד כמו מגן גוף קסדה תיק על מנת לאגור את כל הציוד שגם לתיק הזה יש שלבים 1,2,3 שאלה הם בעצם דרגות והאפשרויות לאסוף כמה שיותר ציוד לתיק וכדומה.

אז מה זה בעצם PUBG Mobile ? 

פָּאבְּגִ'י הוא משחק בסגנון יריות ממש דומה לפורונייט רק של האנשים המבוגרים בדומה למשחקי הרעב כשכולם נגד כולם בעצם ומי ששורד אחרון מתוך כל 100 איש שמצטרפים לאותו אי במשחק הוא המנצח הגדול שבסופו מקבל ניקוד וכסף. אז מה כולכך אוהבים שמחק המבוקש הזה? 

  • המשחק ידוע בריאליסטיות שלו מה ששונה מפורטנייט ששמה הם בעצם משחקים עם רובי לייזר פאפגי הולך על הדבר האמיתי ומציג נשקים ידועים למשל M4 ונשקי צהל ידועים מה שכולל קליברים קצב אש אפילו נשק צלפים לפי דרגות לכל נשק יש שיפצור ידיות אחיזה קתות מחסניות מוגדלות כוונות בדרה שונה שמותאם בידיוק לנשק אותו מצאתם או קניתם וזה בהחלט משפר את יכולת הקליעה.
  • משחקים עם חברים וכל העולם כמובן שאפשר לשחק לבד אך אם זה מעניין? אולי בודדים ממש שרוצים לשפר את רמת המשחק או להבין בעצם איך משחקים. במשחק בנוי לצוות של ארבעה שחקנים שבמהלך המשחק כלאחד שומר על חייו ועל חברי הקבוצה לכן קיימת האפשרות להציל ממוות חבר קבוצה ברגע שנפגע מירי. המשחק נותן אפשרות למקרופון פתוח לכולם במשחק לכל ה100 איש או לקבוצה שלכם אישית וככה בעצם אפשר לתקשר עם הקבוצה בצורה הרבה יותר טובה למען נצחון. 
  • PUBG יש ארבעה איים שונים אחד מהשני וכל אחד מתאפיין בצורה אחרת כלי נשק אחרים כלי רכב אחרים יש את האפשרות לבחור תצוגת משחק למשל גוף שלישי זה כשאתם רואים השחק גוף ראשון זה כשאתם רואים את העולם מהעניים של השחקן שלפי דעתי הרבה פחות נוח. 

איך מתחילים לשחק?

ב PUBG משחקים במובייל למרות שיש את האפשרות כיום גם כדרך משחק במחשב אבל הוא עולה כסף ובהחלט צריך מחשב חזק שירוץ טוב בשביל שהמשחק ילך טוב. כמו שהבנו לשחק עם חברים ובכדי שתוכלו לשחק איתם כולם צריכים אותה פלטפורמה שזה המובייל 

המשחק נותן את האפשרות לרכיב את הדמות שלכם בזמן שאתם מתחילים רק בתחתונים עם הזמן והמשחק תוכלו לקנות לעצמכם תיבות שבהן יש בגדים ועוד כל מיני אקססוריז כגון כובעים מסכות נעליים וכדומה יש אפשרות לחפש חברים לפי התפריט ולפי שם המשתמש ברגע שאף חבר שלכם מהתפריט חברים אינו מחובר כמובן שקיימת האפשרות לשחק לבד או עם העולם המשחק לרוב רץ הכי טוב על שרתי מזרח התיכון יש להם נטייה כמובן להרוג מהר את אלה שמחזיקים דגלי ישראל בפרופיל שלהם או לפי השמות הישראלים כמובן שאפשר לדווח על מקרים כאלה. כשאתם מתחילים את המשחק ואתם כבר בשטח שבוא מחכים להתחלת המשחק וההצטרפות של כל השחקנים אחרי בערך דקה אתם כבר עולים למטוס שממנו אתם צריכים לקפוץ לנקודה המסומנת במפה שלכם כמובן רצוי ליד ולא לנקודה המדויקת על מנת לחמש את עצמכם ברובה קסדה מגן בגדים ערכות עזרה ראשונה משקאות אנרגיה כדורים לנשק וכדומה. בקפיצה הראשונה כמו שאמרתי מלפני זה רצוי לקפוץ למקבץ קטן של בתים בכדי שהשחקנים המנוסים יותר לא יטבחו בכם מבלי שיהיה עליכם כל כלי להגנה עצמית.

לסיכום – 

הכיף האמיתי של PUBG בדרך כלל ברגעים האחרונים של המשחק כשאין כבר הרבה שחקנים ונשארו ממש בודדים להרוג ואפשר כבר לשמוע הרבה יותר טוב את השחקנים האחרונים שזוחלים ומתחבאים על מנת להגיע אחרונים ובסוף כשמגיע הרגע המיוחל ואתם נשארים שני שחקנים שמנסים להרוג אחד את השני והלחץ עולה ואז מגיע הניצחון הגדול שמה בהחלט נמדד הכיף במשחק והסיבה שתמיד חוזרים לשחק.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

ארתור – 26 שנים של צפייה מגיעה לסיומה

עוז זהבי – השינוי מרווק תל אביבי לאבא

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button