כל המאמריםמשחקים

גיימינג – שיחק במשחק מחשב יותר מ20 אלף שעות

גיימינג - אחד המשחקים האהובים בעולם כיום הוא Skyrim הוא מלא בקהל מעריצים רב שמלווה את המשחק באדיקות רבה מאז שנת 2011.

גיימינג – אחד המשחקים האהובים בעולם כיום הוא Skyrim הוא מלא בקהל מעריצים רב שמלווה את המשחק באדיקות רבה מאז שנת 2011. סקיירים הוא משחק תפקידים בעולם שפותח על ידי Bethesda Game Studios וזהו הפרק החמישי בסדרת Elder Scrolls וההמשך של המשחק The Elder Scrolls IV: Oblivion משנת 2006 המשחק זכה בהרבה פרסים ותארי משחק השנה בעולם.

גיימינג – עלילת המשחק:

בתחילת המשחק  הדמות שלך תתעורר כשהיא קשורה בעגלת אסירים עם עוד אסירים אחרים כשאתם מובלים יחד לעיירה בשם Helgen שם עומדים להוציא אתכם להורג בידי אימפריה. לאחר שתגיעו לעיירה תרדו מהעגלה החיילים אשר מפקחים עליכם מגלים אתם אינכם ברשימה ואז המשחק מתחיל ואתם צריכים ליצור את הדמות שלכם. בכל המשחק קיימים 10 גזעים שונים שמתוכם תצטרכו לבחור כמובן שלכל גזע יש את החולשות והחזקות שלו למשל: 

  • נורדים – יהיו חזקים יותר כמו לוחמים
  • אלפים חזקים יותר כקוסמים

יש את האפשרות כמובן לשנות את מבנה הגוף הפנים הגוף צבע עור ואפילו צבע עניים, לאחר מכן החיילים יחליטו להוציא אתכם להורג למרות הכל אך לפני שהסיפור פה נגמר מגיע דרקון גדול ומעורר בהלה רבה מאחר ודרקונים הם רק אגדה גם במשחק הם כולם בהלם החיילים בורחים וההוצאה להורג מתבטלת ומנסים להרוג את הדרקון בזמן הזה הדמות שלכם והאסירים שאתכם בורחים יחד עם חייל האימפריה או אסיר שאתכם כאן אתם בוחרים, למקום בטוח בתוך מגדל שמתוכו אתם עוברים למערה ששמה תוכלו להשיג בגדים נשקים כל מיני פירטים כאלה ואחרים שיקויים וציוד בסיסי לאחר שתילחמו בכמה מהיצורים במערה אתם תצאו ויהיה למולכם חייל מאימפריה או האסיר ויציע לכם ללכת אתו לעיירה הקרובה אליכם משמה ההרפתקה של המשחק מתחילה והעולם פתוח בפניכם העלילה לא כל כך אחידה מכיוון שאפשר לשחק שעות ולעשות כל מיני משימות צדדיות מבלי בעצם לגעת בעלילה הראשית כלל. כמובן שעדיף לקחת את הזמן בעוד העלילה ראשית לוקחת 30 שעות ברצף לא שזה הרבה האמת להגיד.

שיחק 20 אלף שעות – 

הפוסט המקורי על המקרה הזה פורסם ברדיט והעלה אותו משתמש בשם Due-Film-9073 והוא מספר שדוד שלו בשנות ה70 לחייו צבר קרוב ל20 אלף שעות משחק ואם החישוב הוא נכון מדובר כאן על שנתיים של משחק בלתי פוסק בהתחשב בעובדה שהמשחק קיים קרוב ל10 שנים זה, מה שזה אומר לנו שבחור בשנות 70 לחייו שיחק כחמישית מחייו בעשור האחרון רק במשחק הזה וכל העיסוק שלו היה בגיימינג כמה משתמשי ברדיט שמו לב שאפילו שהמשתמש ישב קרוב ל20 אלף שעות עדיין חסרים לו כמעט חמישה השיגים על מנת לסיים את המשחק שזה גנב, מאסטר קרימינל אובליביאן ווקר, פסגת האפוקריפים ורוכב הדרקון. וזה דיי הדהים את המשתמשים שהוא לא קיבל את ההישג הזה מצד שני הרבה משתמשים מספרים שיכול להיות הוא השאיר בכוונה קצוות פתוחות במשחק על מנת שתהיה לו את האפשרות להמשיך במשחק כי הוא לא מוכן לחשוב על כך שהכל ניגמר ובטח הוא גם מצפה למשחק הבא בסדרה הזאת

סיכום – 

המשחק כאמור מקבל המון ביקורות טובות כגון: "זהו משחק מהפנט שמושך אותך לעולם דמיוני עשוי טוב ומלא בתוכן זה אחד מהמשחקים הטובים ביותר" "סקיירים  מבצע כישוף המדהים מכולם זה שגורם לגוש ענקי של זמן שיוצרו אי פעם להעלם לפני שאתה מבין את זה" המשחק זכה לתואר המשחק המחשב של השנה ומשחק התפקידים של השנה.

 

לעוד נושאים יכולים לעניין אותך:

נינטנדו – מכריזה על משחקים חדשים

אירוויזיון – גירוש רוסיה ואיך זה משפיע על ישראל

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button